İtimat Motor Yenileme'ye Hoşgeldiniz...

1979 Yılında Özen Rektifiye adıyla sektöre adımını atan firmamız , 1993 yılında İtimat Motor Yenileme adıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmış ,1997 yılında halen hizmet verdiğimiz yeni yerine geçerek çalışmalarına devam etmektedir.

İtimat Motor Yenileme , Gelişmiş Motor Yenilemeciler ( GMY ) şirketi ile Türkiye genelinde 34 ilde 50 firma ile birlikte hizmet veren güçlü bir ağın temsilcidir. Firmamız aynı zamanda GMY’nin kurucu üyeleri arasındadır.

GMY servis konseptinde amaç günümüzde birer menkul kıymet olan özel ve ticari araçlarımızın kalbi sayılan motorlarında olabilecek olan aşınmaların ve yıpranmaların, motorun orijinal fabrika üretim değerleri sağlanarak yenilenmesidir. GMY servis konsepti koşulsuz müşteri memnuniyeti, ülke genelinde garanti, her noktada standart hizmet, ekonomiklik, hızlılık ve teknik destek prensiplerine dayanır.

2004 yılında Tofaş ve Iveco markalarının Türkiye’deki tüm yetkili servislerine hizmet ile yola çıkan GMY 2005-2006 yıllarında garanti parkında gerçekleştirilen motor revizyonları için Iveco, Ford Otosan, Nissan, Kia ve Man gibi firmalar tarafından tercih edilmiştir.2013 yılında 29 markanın Türkiye’deki tüm yetkili bayilerinin garanti parkındaki araçlara garantili olarak hizmet vermektedir.

İtimat Motor Yenileme 2003 yılında TSE 11954 belgesini ,2008 yılında ise ISO 9001:2000 Kalite Standart Belgesini almaya hak kazanmıştır.

İtimat Motor Yenileme bünyesinde yapılan motorlar 1 yıl 100.000 km garantili olup, GMY anlaşmalı servislerde Türkiye genelindeki servis ağında bu garanti geçerlidir.

Firmanın kuruluş amacı gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurarak bilinçli ve fabrika normlarında garantili olarak motor revizyonu yapılmasıdır.

İtimat Motor Yenileme 30 yılı aşan tecrübe , bilgi birikimi, 20 çalışanı ve 4 servis aracı ile İstanbul – Çorlu arasındaki geniş bir bölgede özel – yetkili servislere , nakliyat ,beton ,inşaat, maden firmalarına üstün teknolojisi ile hizmet vermektedir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?